SPORTOVNÍ AKCE VÁM A VAŠIM KOLEGŮM ŠITÁ PŘÍMO NA MÍRU

Stanovte si se svými kolegy Gigathlon jako výzvu pro letošní rok! 

Poznejte spolupracovníky nebo klienty mimo pracovní prostředí. Osvěžte tak současný tým či dejte prostor nováčkům k přirozenější formě zapojení se do kolektivu.

Rozdělte si mezi sebe 5 disciplín běh, plavání, inline brusle, silníční a horské kolo a užijte si spolu all inclusive víkend v krásném prostředí Lipenské přehrady. Závodí se 2 dny, disciplíny si můžete mezi sebou střídat (tzn. nemusím dělat v neděli stejný sport jako v sobotu), avšak členové týmu zústávají po oba závodní dny stejní. Okuste tak závod v individuálním sportu, přesto ale v týmovém duchu


Postavte se na start v dresech Vašeho firemního týmu! Speciálně vytvořená kategorie firemních týmů Vám nabízí tyto možnosti zviditelnění Vaší společnosti:

- reprezentace firmy v rámci široké mediální pozornosti (televizní přenos, tisk, on-line, zpravodajství)

- ojedinělá forma teambuildingu - all inclusive víkend

- forma benefitu pro zaměstnance

- pozvánka pro obchodní partnery do neformálního prostředí

- platba startovného možná na fakturu

Co jste možná nevěděli... Gigathlon pochází ze Švýcarska, má 18 letou tradici a stal se z něj hotový fenomén, který každý rok navštěvuje více než 3000 závodníků. Česko se stalo první zemí, kde Gigathlon v roce 2016 konal mimo hranice Švýcarska. Nenechte si ujít již druhý ročník tohoto populárního závodu, který se bude kontat i v roce 2017 na Lipensku. 

Registrace

Jak se na závod přihlásit a jaké jsou podmínky pro firemní kategorii najdete zde.

Chcete být pod jednou barvou? Nechte si vyrobit speciální Gigathlon běžecké triko s logem vaší firmy, jako tato úspěšná štafeta CÉBÉČKOVÁ Pětka (CB Auto). Pro objednání nás kontaktujte na [javascript protected email address].

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.