GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 SE PŘESOUVÁ Z JIHU NA SEVER ČESKA!

Třetí ročník Gigathlonu v Česku se bude konat v termínu 31.8. - 2. 9. 2018 v Račicích v Ústeckém kraji.

Zdejší Labe Aréna byla letos dějištěm vrcholných sportovních akcí jako ME ve veslování či MS v rychlostní kanoistice, a poskytne tak za rok v září 2018 všem gigathletům komfortní zázemí a špičkový servis. Organizátoři opět připraví zbrusu nové tratě a kombinace 5 disciplín, které povedou napříč celým Ústeckým krajem.

První dva ročníky ukázaly, že lidé mají zájem o multisportovní akce a současně o all inclusive servis, který jim umožní strávit komfortně celý víkend v pěkném prostředí s rodinou nebo s partou kamarádů. Budeme proto i nadále rozvíjet koncept závodu s cílem oslovit široké masy nadšenců vytrvalostního sportu. Jsme nadšeni z možnosti uspořádat další ročník v Račicích a okolí a ukázat tak závodníkům krásná místa Ústeckého kraje.

Novinkou pro rok 2018 bude kromě osvědčeného 2-denního závodu také nabídka tzv. Gigathlon ochutnávky v podobě 1-denního modelu, kdy závodníci absolvují pouze nedělní část závodu. Zavedením této novinky dojde k otevření bran Gigathlonu i pro ty sportovní nadšence, kteří si zatím netroufají na plnou závodní verzi a chtějí si tuto ojedinělou akci poprvé vyzkoušet.

Start registrací pro 3.ročník Gigathlon Czech Republic 2018 je naplánován na druhou polovinu října. Sledujte náš web a Facebook, kde přinášíme aktuality a novinky z příprav. 

Vás Gigathlon team


Gigathlon Czech Republic 2017 výsledky zde

GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2017 AFTERMOVIE


Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.