Partnerské závody

GIGATHLON SWITZERLAND 2017 - CURYCH 7.- 9.7.2017

Chceš zažít atmosféru švýcarského originálu a zúčastnit se ve štafetě Team of Five letošního Gigathlonu Switzerland 2017 ? Máš jedinečnou šanci stát se členem týmu, který bude závodit pod hlavičkou Gigathlon Czech Republic a postavit se na start v jedné z pěti disciplín. 

Závod se koná 7.-9.7.2017 v Curychu a okolí a naše česká výprava sestavuje svůj vlastní závodní tým. Nezáleží na výkonnosti, důležitá je chuť být součástí unikátní akce, kde zážitek a výzva dosáhnout společně cíle je víc než osobní úspěch. Více informací zde

ŽĎÁRSKÝ TRIATLON CLASSIC 2017

V neděli 2.7.2017 se uskuteční ve Žďáru nad Sázavou 3. závod v rámci 31. ročníku Jihomoravské triatlonové ligy. Triatlon se jede ve 2 různých kategoriích a vzdálenostech, vše k nahlédnutí na webu pořadatele http://www.axiomorbitt.cz

Přihlášky jsou možné online ještě do 28.6. zde - http://czechtriseries.cz/registration/new?raceId=3346,  případně pak na místě v den závodu. 

Zažijte báječnou triatlonovou atmosféru na Vysočině a berte tento závod jako vhodnou přípravu na náš Gigathlon!

COLLEGAS ORLICE CUP - CHOCEŇ 29.4.2017

Jarní extrémní závod tříčlenných týmů ve složení běh, mtb xco, kajak s možností absolvovat jej i v jednom člověku jako extrémní triatlon se tradičně koná poslední sobotu v dubnu v Chocni.

Závod je určen především pro nadšené amatéry, je otevřen pro širokou sportovní veřejnost. Nicméně bylo ověřeno, že tratě jsou takové povahy, že ani poloprofesionální a profesionální borci se nenudí a je to i pro ně výzva. Více zde.

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.