BĚH

WILD SATURDAY, 1.9. 2018: MOST | 16 KM | 400 VM

Oba závodní dny bude poslední disciplínou běh. Sobotní úsek bude podle očekávání výživný, převýšení 400 m na 16 km mluví za všechno. Už od jezera začnou závodníci mírně stoupat po zpočátku asfaltových uličkách mezi domky pod kopcem. Po pár stovkách metrů se jim však terén pod nohama změní a po příjemné pěšince oběhnou dobrou polovinu spodní části vrchu Hněvín (399 m). První drsné stoupání je tady a dovede nás až na vrchol hory s krásnou vyhlídkou na město. Po dobrovolné „kochačce“ následuje prudký běh z kopce dolů po asfaltu, který se ale záhy promění v další terénní stoupání na protější kopec Široký vrch (386 m). Tam si běžci nějakou dobu pohrají se zvlněným profilem a postupně se dostanou zpět k tolik vytoužené Matyldě, kde zakončí první závodní den.

Pro náhled a stáhnutí  trasy klikněte na obrázek.  

CALM SUNDAY, 2.9. 2018: RAČICE | 11 KM | 48 VM

Nedělní běžecký úsek bude o poznání mírnější. Poběží se dvakrát 5,5 km dlouhý okruh přímo vedle Račického kanálu. Trasa vede převážně lesem po příjemné cestičce a má pouze 48 m převýšení. Díky jednomu nedělnímu depu se běžci vyhnou přejezdům a budou si tak moci užít atmosféru v místě dění než-li na ně přijde řada. Právě běžci zakončí třetí ročník závodu Gigathlon Czech Republic. 

Pro náhled a stáhnutí  trasy klikněte na obrázek.  

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.