GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 SE PŘESOUVÁ Z JIHU NA SEVER ČESKA!

Třetí ročník Gigathlonu v Česku se bude konat v termínu 31.8. - 2. 9. 2018 v Račicích v Ústeckém kraji.

Gigathlon Czech Republic 2018 teaser 

Zdejší Labe Aréna byla v roce 2017 dějištěm vrcholných sportovních akcí jako ME ve veslování či MS v rychlostní kanoistice a poskytne tak v září 2018 všem gigathletům komfortní zázemí a špičkový servis. Organizátoři opět připraví zbrusu nové tratě a kombinace 5 disciplín, které povedou napříč celým Ústeckým krajem.

                        

První dva ročníky ukázaly, že lidé mají zájem o multisportovní akce a současně o all inclusive servis, který jim umožní strávit komfortně celý víkend v pěkném prostředí s rodinou nebo s partou kamarádů. Budeme proto i nadále rozvíjet koncept závodu s cílem oslovit široké masy nadšenců vytrvalostního sportu. Jsme nadšeni z možnosti uspořádat další ročník v Račicích a okolí a ukázat tak závodníkům krásná místa Ústeckého kraje.

                        

Novinkou pro rok 2018 bude kromě osvědčeného 2-denního závodu Weekend Gigathlon také nabídka Gigathlon ochutnávky v podobě kratší verze 1-Day Gigathlon , kdy závodníci absolvují pouze sobotní nebo nedělní část závodu. Zavedením této novinky dojde k otevření bran Gigathlonu i pro ty sportovní nadšence, kteří si zatím netroufají na plnou závodní verzi a chtějí si tuto ojedinělou akci poprvé vyzkoušet.

Těšte se opět na skvělou atmosféru a perfektně připravené trasy, bude to opět jízda! Sledujte náš web a Facebook, kde přinášíme aktuality a novinky z příprav. 

Vás Gigathlon team


GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2017 AFTERMOVIE