PLAVÁNÍ

WILD SATURDAY, 1.9. 2018: MOST | 3 KM

Tak jak v sobotu, tak i v neděli plavci neopustí hlavní centrum dění, takže o fanoušky nebude nouze. První závodní den se plavci vrhnou do vodní nádrže o 39 ha Matyldy, která se nachází na okraji města Most. Plavci překřižují vodní nádrž ve dvou kolech (2 x 1,5 km) a po té předají štafetu in-linistům. Někteří jedinci ať už z vody nebo oválu budou tak mít na dohled po celou dobu Gigathlety z jiné disciplíny, což bude zajímavé a povzbudivé nejenom pro závodníky, ale i fanoušky. 

Pro náhled a stáhnutí tratě klikněte na obrázek.  

_

CALM SUNDAY, 2.9. 2018: RAČICE | 1 KM

V neděli se plavci osvěží v Račickém kanálu na trase dlouhé 1 km. Kanálem o délce 2 km, který je znám především závody ve veslování a rychlostní kanoistice poplavou Gigathleti do jedné čtvrtiny a zpátky. Díky plavání kanálem místo v rybníku odpadne soutěžícím problém s orientací a mohou si tak užit pořádný plavecký sprint.

Pro náhled a stáhnutí tratě klikněte na obrázek.  

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.