50 % SLEVA NA 1 DAY GIGATHLON (SOBOTA NEBO NEDĚLE) PRO VŠECHNY OBYVATELE  ÚSTECKÉHO KRAJE!

Více info ZDE!


JIž PROBĚHLO:

VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O STARTOVNÉ VE ŠTAFETĚ TEAM OF FIVE NA GIGATHLON SWITZERLAND 2018!

Závod se koná 29.6. - 1.7. 2018 ve známém alpském středisku Arosa/Davos! Výhra je určena 5 českým závodníkům, kteří společně vytvoří štafetu a budou reprezentovat tým "Gigathlon Czech Republic". Porovnáte síly se zahraniční konkurencí a užijete si skvělý víkend v nadmořské výšce nad 1500 metrů! Na závodě ve Švýcarsku se očekává účast kolem 2500-3000 účastníků. 

Pětičlenná delegace bude složena z min. 2x žen  a max. 3x mužů . V ceně startovného je ubytování ve stanovém městečku, strava a výhody závodního balíčku dle podmínek švýcarského pořadatele. Dopravu si hradí každý účastník sám. Na účast v programu není právní nárok.

JAK SE ZÚČASTNIT? STAČÍ NA NAŠEM    SPLNIT NÁSLEDUJÍCÍ:

     1. Označit stránku "Gigathlon Czech Republic" jako "to se mi líbí".
     2. Nasdílet poslední příspěvek o soutěži.
     3. Napsat do komentáře nasdíleného příspěvku:
          - kterou bys chtěl/a jet ve Švýcarsku disciplínu 
          - použij #gigathlonczech

 Deadline: sobota 28.4. 12:00 

 Losování: sobota 28.4. 19:00 na TEST TOUR v Račicích

Systém losování: 

1. Losujeme pořadí disciplín.

2. Na základě pořadí disciplín, losujeme závodníky jednotlivých disciplín, kteří splnili podmínky soutěže.

První 3 disciplíny losujeme z mužů i žen. 4-5 disciplína se bude odvíjet od prvních třech vylosovaných. Finální tým se musí skládat z min.2 žen. (Př. V případě vylosování v prvních třech disciplínách 3 mužů, poslední dvě disciplíny losujeme pouze ženy.)

Podmínkou účasti v soutěži není registrace na Gigathlon Czech Republic. Ale věř, že po zážitku v Arose si nebudeš chtít českou etapu nechat ujít!ZVÝHODNĚNÉ STARTOVNÉ KONČÍ 31.LEDNA!

Přihlásíš li se do konce ledna využiješ nejnižší ceny startovného a zároveň se tím zapíšeš do slosování o originální oblečení Gigathlon.

Losujeme mezi všemi lednovými přihláškami. 

Single Man / Woman =>> 1 x CYKLODRES

Couple =>> 2 x TRIKO 

Team of 5 =>> 5 x ČELENKA

REGISTRACE ZDE >>


K VÁNOCŮM JSME PRO VÁS NACHYSTALI 20% SLEVU NA VŠECHNY TIPY STARTOVNÉHO PŘI PŘIHLÁŠENÍ DO 22.12.2017!

Daruj Gigathlon Czech Republic 2018 jako dárek rodině, kamarádům, kolegům. Například v případě Team of Five, platíš pouze za ostatní! 

Sleva se vztahuje na současné ceny startovného! 

Pro objednání voucheru nám pište e-mail na [javascript protected email address] nejpozději do 22.12.2017. Následně obdržíte bližší informace a zašleme Vám vánoční voucher.

ŠTASTNÉ A VESELÉ! :-)

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.