GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019

30.8. - 1.9. 2019 - RAČICE / MĚLNÍK

V roce 2019 budou hostitelem 4. ročníku Gigathlonu Czech Republic společně Ústecký a Středočeský kraj. Hlavní zázemí bude podobně jako letos v Labe Aréně v Račicích, novým centrálním místem pro sobotní část závodu bude Mělník, odkud povedou trasy do malebného Kokořínska.  

Pro rok 2019 jsme připravili řadu novinek. Snažíme se, abychom Gigathlon udělali i nadále co nejvíce atraktivní hlavně pro široké vrsty sportovců hobbíků. 


NOVINKY PRO ROK 2019

- neměníme centrální místo (ještě více zkvalitníme služby v Labe Aréně v Račicích)

- zvýšíme přístupnost závodu pro hobby sportovce (kratší trasy sobotní část, Sunday Gigathlon pro všechny, co si netroufají na tradiční Weekend Gigathlon)

- zjednodušujeme logistiku (zkrátíme přesuny mezi oběma centrálními místy, poslední sobotní disciplína bude končit v zázemí v Račicích, všichni budou mít více času na odpočinek a zábavu)

- rozšiřujeme kategorii Couple (do kategorie Couple se můžete přihlašovat kromě v obvyklé variantě Muž+Žena i nově jako Muž+Muž, Žena+Žena)

Těšíme se na vás, 4. ročník bude opět Giga krásný! GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 AFTER MOVIE

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.