SAFETY FIRST

Dear Gigathletes, volunteers and friends, 

As we find ourselves in difficult times, we wish you all good health and strength to get through this. Our thoughts go to anyone who has been affected by current situation. 

While we are still 5 months away read more..


5. ROČNÍK GIGATHLON CZECH REPUBLIC se vrací na Mělnicko a jeho okolí, které v roce 2019 bylo sobotním centrem závodu. Mělník na soutoku Vltavy a Labe nabídne opět krásné prostředí a rozmanité trasy na Kokořínsku, nově se můžeme těšit na cílový prostor na náměstí v centru města.   

Hlavní zázemí pro závodníky nabídne Camp Mělník, který se nachází nedaleko malebného centra města a pyšní se nejen širokou nabídkou ubytovací kapacity, ale i výbornou kuchyní.  

Start a cíl obou závodních dnů proběhne na Mělnicku. Trasy budou po většinu nové oproti loňskému roku a poprvé v historii Gigathlonu v Česku zavedou závodníky také na kraj Prahy.

DÉLKY TRAS 2020

FURIOUS SATURDAY, 29.8.2020 | 169 km

Plavci poplavou poprvé v řece, a to 3 km dlouhou trasu v Labi, které je po proudu zanese do centra Mělníka. Inlinisté se letos v sobotu podívají po Labské stezce opět do Hněvic a zpět, při návratu na Mělník se budou kochat siluetou Zámku Mělník. Cyklisté si zajedou na výlet až na kraj Prahy, necháme se překvapit, na jakém místě je čeká otočka. Bikeři objeví ta zákoutí Kokořínska, které loni nepoznali a běžci se proběhnou kolem Labe směrem na Hořín. 

CURIOUS SUNDAY, 30.8.2020 | 116 km

Druhý den odstartují svou pouť 60 km trasou přes Budyni nad Ohří a kolem posvátné hory Říp cyklisté. Plavci proplavou křišťálově čistou vodou lomu Baraba. Inlinisté se vydají tentokrát opačným směrem po stezce až do Lužce, bikeři i běžci se budou v neděli vesměs pohybovat v samotném centru Mělníka a jeho blízkém okolí. Finiš běžců na malebném mělnickém náměstí s tradiční dechberoucí atmosférou bude vrcholem dvodenního závodění všech účastníků. 

HIGHLIGHTS GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019 

Výsledky >>   Fotogalerie >>

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.