NEWS

Milí Gigathleti,

vzhledem k aktuální zlepšené situaci ohledně Covid-19 očekáváme v létě povolení organizování sportovních akcí až pro 1000 účastníků. Pevně věříme že se Gigathlon Czech  Republic 2020 uskuteční v plánovaném termínu 28.-30.8.2020

Držíme palce také všem Gigathletům ze zahraničí, že i jim bude umožněno se zúčastnit a Gigathlon Czech Republic si tak ponechá svůj tradiční mezinárodní charakter.  

Jan Plachý 


5. ROČNÍK GIGATHLON CZECH REPUBLIC se vrací na Mělnicko a jeho okolí, které v roce 2019 bylo sobotním centrem závodu. Mělník na soutoku Vltavy a Labe nabídne opět krásné prostředí a rozmanité trasy na Kokořínsku, nově se můžeme těšit na cílový prostor na náměstí v centru města.   

Hlavní zázemí pro závodníky nabídne Camp Mělník, který se nachází nedaleko malebného centra města a pyšní se nejen širokou nabídkou ubytovací kapacity, ale i výbornou kuchyní.  

Start a cíl obou závodních dnů proběhne na Mělnicku. TRASY budou kombinací nových tras s trasami z loňského roku. 


HIGHLIGHTS GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019 

Výsledky >>   Fotogalerie >>

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.