LIGHT SATURDAY GIGATHLON

Gigathleti absolvují ve všech 5ti disciplínách přibližně poloviční trasy celého závodního dne "Furious Saturday”

Jako první odstartují plavci 1 km plaváním v křišťálově čisté vodě lomu Baraba. Po nich se na trať vydají inlinisté po cyklostezce směrem na Hněvice. Ti se přibližně po 5 km za vesničkou Dolní Beřkovice otočí a po stejné cyklostezce se vrací do Mělníka, kde na ně čeká závěrečný kopeček na bruslích až  k Vrázově vyhlídce. Za vyhlídkou se inlinisté z bezpečnostních důvodů přezují do běžecké obuvi a s inliny v ruce dobíhají posledních 500 m do cíle. Svoji disciplínu tak po 12,5 km nezakončí na Barabě, ale místo toho převezou štafetu do centra dění na náměstí Míru.

Odtud vyrážejí jako první Bikeři prozkoumat Kokořínsko. Na 37 km dlouhé trase se ponoří do lesů, kde na ně čekají, vedle klidné přírody, krásné technické pasáže, po kterých se vrací zpět na náměstí. Silničáři startující jako čtvrtý se vydají na 43 km dlouhý okruh také po Kokořínsku. Poslední se na trať vydají běžci, kteří jedním kolem o délce 8 km prozkoumají ty nejhezčí místa města Mělník. Vystartují z náměstí a vydají se dolů k soutoku našich dvou největších řek Labe a Vltavy. Po celou dobu se budou moci běžci kochat výhledem na Mělnický zámek. Lihght Saturday Gigathlon pak zakončí se svými týmovými parťáky cílovou rovinkou v centru Mělníka.

celková vzdálenost: 101.5 km, celkové převýšení: 1024 m

Poznámka: Aktuální verze tras k 13.8.2020. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

Podmínky a registrace ZDE

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.