TRASY A DISCIPLÍNY GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2020

Pro letošní rok připravujeme níže uvedené trasy a věříme, že nedojde k žádným výrazným změnám, i s ohledem na aktuální situaci a s ní spojené omezení týkající se pořádání sportovních akcí. 

Zjednodušujeme logistiku a přinášíme částečně nový koncept, kdy závodníci absolvují většinu disciplín na kratších opakovaných úsecích, což zvýši atraktivitu závodu a možnost se vzájemně podpořit. Nedělních trasy budou z velké části kopírovat trasy sobotní a lišit se budou pouze v počtu odjetých kol. 

FURIOUS SATURDAY odstartují plavci 2 km plaváním v křišťálově čisté vodě lomu Baraba. Jako druzí se na trať vydají inlinisté, kteří si zopakují loňskou trasu podél Labe z Mělníka do Hněvic a zpět. Silničky odstartují také na Barabě, odkud se vydají směr Kokořínsko na dvě 32 km dlouhá kola, která zakončí na hlavním náměstí. Odtud pak vyrazí bikeři také na Kokořínsko, kde si připomenou loňskou pěknou trasu s technickými úseky, na poslední úsek pak předají štafetu běžcům opět na hlavním náměstí. Ti si zaběhnou hned třikrát 6 km kolečko střídavě po silnici a v terénu a zakončí tak první závodní den. 

Poznámka: Aktuální verze tras k 22.5.2020. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

CURIOUS SUNDAY začne tam, kde sobota skončila. Z hlavního náměstí vyrazí jako první silničáři, kteří si zopakují jedno kolo ze soboty s menší zajížďkou a předají štafetu plavcům na Barabě. Plavci poplavou pouze jedno kolečko z předešlého dne. Naopak inlinisté se vydají z Baraby opačným směrem než v první závodní den a užijí si kvalitní povrch cyklostezky směr Lužec nad Vltavou. Bikeři prozkoumají oblast kolem lomu Baraba a přemístí pak celý závod zpět na hlavní náměstí. Jako poslední se na trať vydají běžci, kteří si zopakují dvě sobotní kolečka. Při druhém kole mohou být doprovázeni bikerem. Cílovou rovinkou pak probíhá celý tým společně.

Poznámka: Aktuální verze tras k 22.5.2020. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.