UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ

STANOVÉ MĚSTEČKO

Gigathlon kemp je kult, který je nedílnou součástí Gigathlonu a vytváří tak pro všechny účastníky unikátní atmosféru. 

Ubytování ve stanovém městečku je zdarma pouze v originálních stanech Gigathlon. Stany pro rok 2020 nejsou součástí startovního balíčku, ale lze je objednat zasláním e-mailu na adresu [javascript protected email address]. Objednávky je možné posílat kdykoliv během roku, nejpozději 14.8. 2020.

Stan je vhodný pro 2-3 osoby a stojí Kč 1.990,-. Zaplatit lze převodem na účet, stan bude následně zaslán poštou nebo si ho lze vyzvednout přímo při registraci v pátek 28.8. v Camp Mělník

DALŠÍ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ V CAMPU MĚLNÍK

Vedle stanového městečka nabízí Camp Mělník širokou škálu ubytovacích možností, od karavanu přes chatky, bungalowy nebo apartmány. Prohlédnout si je můžete ZDE.

Poptávku a rezervaci ubytování zasílejte prosím e-mailem na [javascript protected email address], do předmětu napište "Gigathlon" nebo volejte +420 608 259 988 a nezapomeňte uvést heslo Gigathlon. Ubytovací kapacita je omezena, doporučujeme tedy rezervaci provést co nejdříve. Úhradu za ubytování provedete přímo provozovateli kempu na místě. 

STRAVOVÁNÍ V CAMPU MĚLNÍK

V Camp Mělník bude pro všechny Gigathlety v sobotu a v neděli od 5:00 - 8:00 hodin připraven bohatý snídaňový buffet (jako součást startovního balíčku).

Camp Mělník je v širkokém okolí vyhlášen pro svou výbornou kuchyni i skvělou obsluhu, po celý víkend bude v nabídce speciální Gigathlon Menu, obědy a večeře si každý účastník zajišťuje dle své volby sám, ať už z Gigathlon Menu nebo z oficiálního jídelníčku. 


UBYTOVÁNÍ V PRAZE PŘED A PO ZÁVODĚ GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019

Náš partner Vienna House Diplomat Prague nabízí všem Gigathletům ubytování před a po hlavním závodě v roce 2020. Napište nám pro akční ceny ubytování a zpestřete si Gigathlon pobytem v Praze. 

Poptávky ubytování v hotelu e-mailem na [javascript protected email address]. Do předmětu prosím uvádějte "Diplomat". 

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.