WEEKEND GIGATHLON

FURIOUS SATURDAY odstartují plavci 2 km plaváním v křišťálově čisté vodě lomu Baraba. Jako druzí se na trať vydají inlinisté, kteří si zopakují loňskou trasu podél Labe z Mělníka do Hněvic a zpět po cyklostezce, do centra Mělníka, kde na ně čeká závěrečný kopeček na bruslích až  k Vrázově vyhlídce. Za vyhlídkou se inlinisté z bezpečnostních důvodů přezují do běžecké obuvi a s inliny v ruce dobíhají posledních 500 m do cíle přímo v centru města na náměstí Míru.

Bikeři jako první odstartují z hlavního náměstí, odkud se vydají na Kokořínsko, kde si připomenou loňskou pěknou trasu s technickými úseky a předají štafetu silničářům. Na ty čeká jedno kolo dlouhé 61 km napříč klidnou přírodou Kokořínska. Poslední štafetu předají běžcům opět na hlavním náměstí. Ti si zaběhnou dvakrát 8.2 km dlouhé kolečko střídavě po silnici a v terénu a zakončí tak první závodní den.

Poznámka: Aktuální verze tras k 13.8.2020. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

CURIOUS SUNDAY začne tam, kde sobota skončila. Z hlavního náměstí vyrazí jako první silničáři, opět na Kokořínsko na okruh dlouhý 47 km a předají štafetu plavcům na Barabě. Plavci poplavou pouze jedno 1km dlouhé kolečko z předešlého dne. Inlinisté si zopakují sobotní trasu ve zkrácené verzi 19 km a přemístí pak celý závod zpět na hlavní náměstí. Bikeři prozkoumají oblast pod zámkem Mělník, kde v 5 kolech o délce 4.75 km najedou celkem 23.5 km. Jako poslední se na trať vydají běžci, kteří si zopakují jedno sobotní kolečko. Cílovou rovinkou probíhá celý tým společně.

Poznámka: Aktuální verze tras k 13.8.2020. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.