ATHLETIC SATURDAY 28.8.2021 | 160 Km

ATHLETIC SATURDAY odstartují PLAVCI v křišťálově čisté vodě lomu Baraba, kteří poplavou dvakrát 1.1 km dlouhý trojúhelník, dohromady tak poplavou trasu o délce 2,2 km. Štafetu převezmou jako druzí INLINISTÉ, kteří se na rovinaté Labské stezce rychle přesunou od lomu Baraba až na konec stezky před Hněvice, kde je čeká otočka. Po příjezdu na Mělník je čeká závěrečné stoupání až k Vrázově vyhlídce. Za vyhlídkou následuje sundání bruslí a doběh posledních 500 m do cíle. Podobně jako v posledním ročníku je možné pro doběh použít běžeckou obuv, inline brusle si musí závodníci sami nebo s pomocí ostatních členů týmu nebo supportera vzít s sebou do cíle. 

V cílovém prostoru v centru města již na inlinisty budou čekat natěšení SILNIČÁŘI, kteří najedou napříč Kokořínskem 71 km, což je o 10 km více než v posledním ročníku. 

BĚŽCI se dostanou na start tentokrát již jako čtvrtí, absolvují podobně jako v posledním ročníku okruh z náměstí směrem k soutoku Labe a Vltavy do Hořínského parku a zpět kolem Zámku Mělník do centra dění na Mírové náměstí. Na závodníky čeká 8 km běhu střídavě v terénu a po asfaltu.  Jako poslední se na trať vydají BIKEŘI, kteří si zopakují oblíbenou trasu z posledních dvou ročníků o délce 45 km. Průjezdy lesními cestami uprostřed krásné přírody Kokořínska spolu s atraktivními technickými pasážemi dělají z této disciplíny po právu highlight prvního závodního dne Weekend Gigathlonu.

registrace: pátek 16:00 - 19:00 

start: sobota 7:00 

Poznámka: Aktuální verze tras k 20.6.2021. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

ATHLETIC SATURDAY GPX SOUBORY KE STAŽENÍ ZDE

FOTOGALERIE FURIOUS SATURDAY 2020

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.