UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ

STANOVÉ MĚSTEČKO (bez rezervace)

Gigathlon kemp je kult, který je nedílnou součástí Gigathlonu a vytváří tak pro všechny účastníky unikátní atmosféru. 

Ubytování ve stanovém městečku je zdarma pouze v originálních stanech Gigathlon. Stany nejsou součástí startovního balíčku, ale lze je objednat zasláním e-mailu na adresu [javascript protected email address]. Objednávky je možné posílat kdykoliv během roku, nejpozději 14.8. 2021.

Stan je vhodný pro 2-3 osoby a stojí Kč 1.990,-. Zaplatit lze převodem na účet, stan bude následně zaslán poštou nebo si ho lze vyzvednout přímo při registraci v pátek 27.8.

DALŠÍ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ V CAMPU MĚLNÍK (rezervace nutná)

Vedle stanového městečka nabízí Camp Mělník širokou škálu ubytovacích možností, od karavanu přes chatky, bungalowy nebo apartmány. Prohlédnout si je můžete ZDE.

Do konce roku může být ubytování v kempu rezervováno pouze Gigathlety. Od ledna 2021 bude kemp otevřen pro rezervace veřejnosti. Všem přihlášeným gigathletům tak doporučujeme zarezervovat ubytování dokonce prosince. 

Poptávku a rezervaci ubytování zasílejte prosím e-mailem na [javascript protected email address], do předmětu napište "Gigathlon" nebo volejte +420 608 259 988 a nezapomeňte uvést heslo Gigathlon. Ubytovací kapacita je omezena, doporučujeme tedy rezervaci provést co nejdříve. Úhradu za ubytování provedete přímo provozovateli kempu na místě. 

STRAVOVÁNÍ V CAMPU MĚLNÍK

V Camp Mělník bude pro všechny Gigathlety v sobotu a v neděli připraven bohatý snídaňový buffet (jako součást startovního balíčku).

Camp Mělník je v širkokém okolí vyhlášen pro svou výbornou kuchyni i skvělou obsluhu. Obědy a večeře si každý účastník zajišťuje sám.


UBYTOVÁNÍ V PRAZE PŘED A PO ZÁVODĚ GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019

Náš partner Vienna House Diplomat Prague nabízí všem Gigathletům ubytování před a po hlavním závodě v roce 2021. Napište nám pro akční ceny ubytování a zpestřete si Gigathlon pobytem v Praze. 

Poptávky ubytování v hotelu e-mailem na [javascript protected email address]. Do předmětu prosím uvádějte "Diplomat". 

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.