GIGATHLON CZECH REPUBLIC SE MĚNÍ NA GIGACZECH

Milí Gigathleti, 

GIGACZECH navazuje na 6letou tradici závodu Gigathlon Czech Republic, který u nás probíhal v letech 2016-2021. Závodí se ve stejných pěti disciplínách (běh, plavání, horské kolo, silniční kolo, a inline brusle).

Letos poprvé se závod bude konat pouze jeden den, o to bude zážitek intenzivnější. Vedle Classic verze, přinášíme také novinku Flow verzi, kde se závodníci mohou prostřídat v půlce jedné disciplíny. Otvíráme tak prostor volnějšímu poskládání týmů, silnějšímu týmovému zážitku, kde si každý najde tu svoji pravou výzvu.

Od klasického dvoudenního závodu neupouštíme. Rok 2022 bereme jako přechodný, kdy bychom rádi položili silný základ nové sportovní značce, pod kterou do dalších let plánujeme hned 2 závody GIGACZECH ročně. Jednodenní verzi a víkendovou verzi, kdy každá bude v něčem specifická. Věříme, že se s námi můžete těšit na nová velká dobrodružství. :)

SAVE THE DATE 27.8.2022 | GIGACZECH 1 DAY | MĚLNÍK

www.gigaczech.com

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.