AKTUALITY

HONZA PLACHÝ A GIGATHLON 

Přečtěte si, jak nahlíží na Gigathlon jeho hlavní organizátor Jan Plachý. Dozvíte se proč právě on se stal jeho průkopníkem u nás, jak hodnotí uplynulé ročníky a co se chystá...!

       1. Kapitola                          2. Kapitola

           


GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019

30.8. - 1.9. 2019 - RAČICE / MĚLNÍK

V roce 2019 budou hostitelem 4. ročníku Gigathlonu Czech Republic společně Ústecký a Středočeský kraj. Hlavní zázemí bude podobně jako letos v Labe Aréně v Račicích, novým centrálním místem pro sobotní část závodu bude Mělník, odkud povedou trasy do malebného Kokořínska.  

Pro rok 2019 připravujeme řadu novinek, se kterými Vás budeme postupně podrobněji seznamovat. Tady je prozatím malý výčet toho, co na účastníky příští rok na přelomu srpna a září čeká. Snažíme se, abychom Gigathlon udělali co nejvíce atraktivní hlavně pro široké vrsty sportovců hobbíků. 


NOVINKY PRO ROK 2019

- neměníme centrální místo (ještě více zkvalitníme služby v Labe Aréně v Račicích)

- zvýšíme přístupnost závodu pro hobby sportovce (kratší trasy sobotní část, Sunday Gigathlon pro všechny, co si netroufají na tradiční Weekend Gigathlon)

- zjednodušujeme logistiku (zkrátíme přesuny mezi oběma centrálními místy, poslední sobotní disciplína bude končit v zázemí v Račicích, všichni budou mít více času na odpočinek a zábavu)

- rozšiřujeme kategorii Couple (do kategorie Couple se můžete přihlašovat kromě v obvyklé variantě Muž+Žena i nově jako Muž+Muž, Žena+Žena)

- zlevňujeme startovné (přihlaste se ještě za Early Bird ceny do 31.12.2018 a využijte doposud nejnižšího startovného v historii českého Gigathlonu)

Těšíme se na vás, 4. ročník bude opět Giga krásný! 

TRASY GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2019 (verze k 30.11.2018)

AMBITIOUS SATURDAY 


DELICIOUS SUNDAY

Poznámka: Aktuální verze tras k 30.11.2018. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 


GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 AFTER MOVIE

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.