GIGATHLON CZECH REPUBLIC

NEWS | 2022

Milí Gigathleti,

rádi bychom vás informovali o dalším vývoji našeho závodu Gigathlon Czech Republic. Rozhodli jsme se, že na již vybudovanou tradici navážeme a budeme pokračovat. Momentálně ladíme potřebné detaily, ale už teď Vám oznamujeme datum hlavního závodu pro příští rok: 

SAVE THE DATE: MĚLNÍK 26. - 28.8. 2022

Zůstaňte s námi, těšíme se na viděnou!

Jan Plachý 

za celý organizační tým Gigathlon Czech Republic 


THANK YOU

Šestý a zároveň poslední ročník akce Gigathlon Czech Republic je úspěšně za námi. Letošní ročník se konal opět na Mělnicku, kde ve 2 závodech (Light Saturday a Weekend Gigathlon) o 5 disciplínách (běh, plavání, in-line brusle, silniční a horské kolo) a třech kategoriích (Single, Couple, Team of Five) společně poměřilo síly necelých 200 závodníků z 5 zemí.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem Gigathletům, kteří se zúčastnili ať už prvního, posledního, nebo dokonce více ročníků. Byli jste skvělí, vraceli jste se za námi a vytvořili s námi velkou Gigathlon rodinu. DĚKUJEME!

Velké díky patří všem dobrovolníkům a organizátorům, bez kterých by žádný Gigathlon nemohl proběhnout. Tito lidé nebyli pouze pomocníci na trati, ale byli to hlavně velcí fanoušci našich závodníků, kterým dodávali energii do dalších kilometrů. Spousta z nich se k nám vracela od prvního ročníku bez ohledu na počasí nebo časovou náročnost jejich nasazení. DĚKUJEME!

Na závěr děkujeme našim partnerům, bez kterých by se Gigathlon nemohl mít svou kvalitu a každoroční tradici. Konktétní poděkování věnujeme za krásné zázemí v centru města a celkový support na Mělníku (Město Mělník), stanové městečko, ubytování a stravování (Camp Mělník) masážní pomůcky (Trigger Point), závodní manuál a veškeré tiskoviny (Tisk do 1000), pitný režim na občerstvovačkách (Penco), točené pivo zdarma a tekuté ceny (Unětický pivovar), skvělá česká vína  (Zámecké vinařství Třebívlice), catering na náměstí (Bardolino pizza), logistika a zapůjčení vozů (Přerost a Švorc), plavecké čepičky (Born to Swim) a spousta hodnotných cen vítězům (Safichem assets, On Running, CEP, Swiss Tourism, Šnajdr Stavby Mělník, Koloshop.cz, Vienna House Diplomat, Lawi). DĚKUJEME!

Jak to bude dál…

Závod Gigathlon Czech Republic pod touto značkou definitivně končí. Švýcarský majitel značky Gigathlon se rozhodl po více než 20 letech pořádání závodů ve Švýcarsku tuto tradici ukončit a vyhlásil tak na příští rok derniéru Gigathlon Switzerland 2022.

Česko se stalo kromě Švýcarska jedinou zemí, kde koncept Gigathlonu našel své kořeny a opakovaně se stal jednou z vyhledávaných multisportovních akcí. Svou unikátní kombinací 5 sportů a 2 závodních dnů se jasně odlišuje od ostatních podobných závodů. Naší snahou bude na dosavadní úspěch v Česku navázat a udělat vše proto, aby se naše Gigathlon rodina za rok opět setkala. 

Zůstaňte s námi v kontaktu, nejpozději do konce roku 2021 budeme veřejnosti komunikovat naše rozhodnutí.  

Jan Plachý

Organizační tým Gigathlon Czech Republic

FOTOGALERIE

VÝSLEDKY 2021

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.