LIGHT SATURDAY GIGATHLON 28.8.2021 | 104 km

Gigathleti absolvují ve všech 5ti disciplínách přibližně poloviční trasy prvního závodního dne "Athletic Saturday”

Jako první odstartují v brzkém ránu PLAVCI na své dva okruhy po 800 m (celková délka plavání 1.6 km) v křišťálově čisté vodě lomu Baraba. Po nich se na trať vydají INLINISTÉ po Labské stezce směr Hněvice. Přibližně po 5 km za vesničkou Dolní Beřkovice se na otočce vrací zpět na Mělník, kde na ně čeká závěrečné stoupání až k Vrázově vyhlídce. Za vyhlídkou následuje sundání bruslí a doběh posledních 500 m do cíle. Podobně jako v posledním ročníku je možné pro doběh použít běžeckou obuv, inline brusle si musí závodníci sami nebo s pomocí ostatních členů týmu nebo supportera vzít s sebou do cíle.

Třetí disciplínou bude SILNIČNÍ KOLO. Nová 43 km dlouhá trasa napříč Kokořínskem bude zčásti kopírovat závodní okruh Weekend Gigathlon. BĚŽCI absolvují podobně jako v posledním ročníku okruh z náměstí směrem k soutoku Labe a Vltavy do Hořínského parku a zpět kolem Zámku Mělník do centra dění na Mírové náměstí. Na závodníky čeká 9 km běhu střídavě v terénu a po asfaltu. 

Poslední se na trať vydají BIKEŘI prozkoumat Kokořínsko. Na jejich pouti dlouhé 37 km je čekají vedle krásné přírody i atraktivní technické pasáže, po jejichž zvládnutí se vrací zpět na náměstí, kde zakončují společně s ostatními členy týmu či supporterem svůj závod Light Saturday Gigathlon 2021.

Celková vzdálenost LIGHT SATURDAY GIGATHLON: 104 km

Poznámka: Aktuální verze tras k 1.11.2020. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

FOTOGALERIE FURIOUS SATURDAY 2020

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.