POETIC SUNDAY 29.8.2021 | 102 km

POETIC SUNDAY začne tam, kde sobota skončila. Z hlavního centra závodu na Mírovém náměstí vyrazí na 47 km dlouhý švih jako první SILNIČKY, nejdříve ti nejlepší ze soboty od 7:00 hodin v intervalovém startu, po nich v 8:00 hodin pak bude již masový start celého pelotonu všech ostatních, kteří nabrali v sobotu ztrátu více než 60 minut na první závodníky.

Cíl disciplíny silnliční kolo bude na Barabě, kde PLAVCI poplavou dvě 800 m dlouhá kola, celkem tak 1.6 km plavání. Třetí v pořadí budou v neděli závodit INLINISTÉ, kteří se díky opravenému zdymadlu vydají opačným směrem od Baraby až do Lužce nad Vltavou, kde je čeká otočka a návrat zpět na Mělník. BIKEŘI si zopakují 5 kol městského kritéria, kdy se po necelých 5 km vždy ukážou fanouškům a supportérům na náměstí. Grande finale 6. ročníku obstarají opět tradičně BĚŽCI, kteří zafinišují společně se všemi členy týmu či supportery na Mírovém náměstí. 

Celková vzdálenost POETIC SUNDAY: 102 km

Poznámka: Aktuální verze tras k 1.11.2020. Trasy budou průběžně aktualizovány a upravovány pořadatelem. 

FOTOGALERIE CURIOUS SUNDAY 2020

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.