ZÁVODY & TRASY 2021

V rámci 6.ročníku Gigathlon Czech Republic 2021 jsou vyhlášeny 2 oficiální závody.

Vedle klasického Weekend Gigathlon se pojede také 1-denní Light Saturday Gigathlon. Trasy závodu vycházejí z posledního ročníku, doplněné o některé novinky a drobné úpravy tak, abychom ještě více zvýšili atraktivitu závodu a nabídli závodníkům ta nejhezčí místa na Mělnicku a v jeho okolí. 

COURSE PREVIEW 2021:

PLAVCE čeká dvakrát různá plavecká distance v křišťálově čisté vodě lomu Baraba, přičemž sobotní hromadný start bude klasickým "otvírákem" závodu. 

INLINE BRUSLE nemohou ve výčtu disciplín chybět ani v tomto ročníku. Gigathleti se projedou podél Labe v sobotu až do Hněvic, nedělní novinka je díky očekávanému otevření zdymadla zavede opačným směrem do Lužce nad Vltavou a zpět.

Pro disciplínu SILNIČNÍ KOLO připravuje náš tým nové trasy, které závodníky zavedou kromě Kokořínska i do dalších romantických lokalit Středočeského kraje.

Formu BĚŽCŮ prověří krásný okruh parkem Hořín, při výběhu do centra města poznají jeho zákoutí a budou se kochat pohledem na vinice a jedinečnou siluetu Zámku Mělník.

Trasy pro HORSKÉ KOLO jsou každoročním highlightem víkendu a nebude tomu jinak ani v tomto ročníku. Bikeři budou netradičně v sobotu uzavírat pořadí disciplín prvního dne a vyrazí už tradičně do blízkých Kokořínských lesů. Nedělní MTB se pojede opět formou oblíbeného městského kritéria a slibuje napínavou podívanou při průjezdech do jednotlivých kol cílovým prostorem v centru města. 

            

               

                


               

Unsere Website verwendet Cookies – so können wir Ihnen das bestmögliche Nutzererlebnis bieten. Beim Weitersurfen auf unserer Website erklären Sie sich mit unseren Datenschutzbestimmungen einverstanden.